پایتون در مدرسه

برنامه نویس پایتون
آموزش دروس

پایتون یک نوع زبان برنامه‌نویسی است که می‌توان با آن به کامپیوتر دستورات داد. هنگامی که در مدرسه پایتون را یاد می‌گیری، معمولاً ابتدا با مفاهیم اولیه آن آشنا می‌شوی. به عنوان مثال، می‌توانیم به شما یاد بدهیم که چگونه اعداد را در پایتون جمع و تفریق کنید. این به شما کمک می‌کند تا در مسائل ریاضی درس راه حلی سریعتر پیدا کنید.همچنین، می‌توانیم به شما بگوییم که پایتون به شما امکان می‌دهد که برنامه‌های ساده‌ای بنویسید. به عنوان مثال، می‌توانیم یک برنامه بنویسیم که از شما نام و نمره‌هایی را بگیرد و میانگین آن‌ها را محاسبه کند. این می‌تواند به شما در درک مفهوم میانگین و محاسبه آن در ریاضیات کمک کند.

یک واقعیت قابل تأیید درباره پایتون این است که این زبان برنامه‌نویسی بسیار قدرتمند است و در حوزه‌های مختلفی مانند علوم داده، وب سایت‌سازی و هوش مصنوعی استفاده می‌شود. به طور مثال، شرکت‌های بزرگی مانند گوگل، فیسبوک و اینستاگرام از پایتون برای توسعه نرم‌افزارهای خود استفاده می‌کنند.

در کل، یادگیری پایتون می‌تواند به شما در درک مفاهیم ریاضی و همچنین توسعه مهارت‌های برنامه‌نویسی کمک میکند

Print Friendly, PDF & Email
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تجارت الکترونیک
آموزش دروس
ده فرمان برای راه‌اندازی یک وبگاه تجارت الکترونیک

فرق ندارد شما توانایی تولید یک محصول را دارید یا مهارت انجام خدماتی خاص. می‌توانید کسب‌وکار خود را با تجارت الکترونیک، از یک کسب‌وکار کوچک و محلی به یک شرکت بزرگ و گسترده بین‌المللی تبدیل کنید. در این نوشتار به مراحل اولیه راه‌اندازی یک ‌وبگاه تجارت الکترونیک می‌پردازیم.

Print Friendly, PDF & Email
فکر کردن
آموزش دروس
فکر کردن درباره «فکر کردن»

مقاله‌ی پیش رو یکی از نوشته‌های مجموعه مقالاتی درباره‌ی چیستی تفکر، ابعاد آن و اصول و روش‌های پرورش تفکر در دانش‌آموزان است. برای شروع لازم است اول بدانیم دقیقاً در مورد چه چیزی صحبت می‌کنیم؟ تفکر چیست؟ چه انواعی دارد؟ چه نقشی در وجود انسان ایفا می‌کند؟

Print Friendly, PDF & Email
ایده های بزرگ
آموزش دروس
ایده‌های بزرگ و افراد کوچک

گفـت و گـو یکی از معدود روش‌ها در آموزش است که یادگیرندگان را توانمند و متحول می‌کند و یادگیری را در آن‌ها تعمیق می‌سازد.کودکان را در هر سنی می‌توان به این کار عادت داد که البته به تمرین وزمان نیاز دارد. این پدیده باتوجه به گشودگی دائم و اشتیاق به واردشدن به گفت‌وگو با دیگران، شیوه‌ای از زندگی است که ممکن است به ماه‌ها یا سال‌ها تمرین نیاز داشته باشد.

Print Friendly, PDF & Email