معلمان ۸ سال از مزایای رتبه‌بندی محروم شدند

تحلیلگر مالی
دسته‌بندی نشده

معلمان ۸ سال از مزایای رتبه‌بندی محروم شدند

سهم استان اردبیل در توسعه سنوات از ۳۸ درصد به بیش از ۴۱ درصد رسیده و ما گرایش دانش‌آموزان را به سمت و سوی هنرستان‌ها و رشته‌های فنی بیشتر شاهد هستیم.

وی تصریح کرد: دانش‌آموزان با حضور در هنرستان‌ها در قالب تکنسین‌های ماهر وارد بازار کار شده و علاوه بر تأمین نیاز مالی و معیشتی خود، سعی می‌کنند تا در مسیر توسعه کشور نیز پشتیبان و یاریگر اصلی باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل به ۲۶ ماه شیوع کرونا و صدمه بسیار سنگین بر پیکره نظام تعلیم و تربیت اشاره کرد و گفت: برخلاف سایر کشورها، به بهانه کرونا ۲۶ ماه مدارس و فرآیند تعلیم و تربیت در کشور تعطیل شد و بسیاری از مبانی تربیتی از دست خانواده‌ها و نظام آموزش و پرورش خارج شد که آثار زیانبار آن را امروز در قالب به هم ریختگی فضای مجازی و آلودگی‌های آن شاهد هستیم.

صفری به تصویب سند تحول بنیادین در سال ۹۰ اشاره کرد و افزود: از همان سال‌های نخست این سند مورد بی‌مهری قرار گرفت و معلمان در هشت سال دولت گذشته از حق و حقوق خود در باب رتبه‌بندی محروم شدند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: تنها هدف رتبه‌بندی افزایش حقوق نبوده بلکه معلمان در سایه رتبه‌بندی کیفیت آموزشی و مهارتی خود را ارتقا داده و با دست یافتن به شایستگی‌های حرفه‌ای معلمی سعی می‌کنند وظیفه خطیر خود را انجام دهند.

صفری اضافه کرد: در دولت سیزدهم شاهد اجرایی شدن طرح رتبه‌بندی هستیم که با شجاعت تمام وزرای دولت سیزدهم کار را آغاز کردند و با یک تلاش شبانه‌روزی مشکلات و نارسایی‌های احتمالی نیز برطرف می‌شود.

وی رسیدگی به اعتراضات و اعلام نتایج نهایی رتبه‌بندی معلمان را تا چند روز آینده یادآور شد و بیان کرد: معلمان به رتبه‌ای که مستحق آن هستند، خواهند رسید و هیچ دغ

Print Friendly, PDF & Email
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانل باتیس
دسته‌بندی نشده
نمایندگی فروش پانل گچی جی برد

نمایندگی فروش پانل گچی جی برد نمایندگی فروش پانل گچی جیبرد زنجان(گچبرگ جی برد) گچ برگ جی برد محصولی از شرکت آریا کناف برد سمنان که در بازار بنام جی برد شناخته میشود. شرکت آریا کنف برد سمنان یکی دیگر از کارخانه تولید در زمینه صفحات گچی روکش دار در …

Print Friendly, PDF & Email
پانل باتیس
دسته‌بندی نشده
پانل باتیس

یکی از مزایای سقف و دیوارهای کاذب، پوشش دهی تاسیسات ساختمان و لامپ‌ها می‌باشد. شما می‌توانید با انجام زیرساخت‌های لازم، هر تعداد لاین نوری که مایل بودید را در سقف و دیوار کاذب نصب کنید.

Print Friendly, PDF & Email
انتخاب رشته کامپیوتر
دسته‌بندی نشده
آینده‌ات رو تایپ کن!

نتخاب رشته کامپیوتر در دانشگاه‌های صنعتی ایران برای دانش‌آموزان زیادی ممکن است، اما در کنار علاقه، چه چیز باعث می‌شود یک دانش‌آموز به سراغ رشته مهندسی رایانه برود؟

Print Friendly, PDF & Email