اشتغال خانگی کم هزینه ترین اشتغالزایی است

دانلود کتاب اتوماسیون اداری رشته کارو دانش این کتاب با عنوان نرم افزار اداری تکمیلی یا اتوماسیون اداری تدریس میشود
اخبار

اشتغال خانگی کم هزینه ترین اشتغالزایی است

وزیر کار گفت: بخش اعظمی از درآمد چینی ها مربوط به اشتغال خانگی است که کم هزینه ترین اشتغال زایی به شمار می‌رود.

به گزارش خبرنگار مهر، دومین جشنواره ملی مهارت با محوریت معرفی و تجلیل از فعالان و پیشکسوتان مهارت آموزی، خیرین مهارتی، سفیران مهارت و اعطای نشان مهارت به بنگاه‌های اقتصادی سرآمد در حوزه مهارت با حضور سید صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سوی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور برگزار شد.

سید صولت مرتضوی، وزیر کار دولت سیزدهم گفت: مهارت آموزی کار بزرگی است و انسان به سعادت نمی‌رسد مگر با تلاش و کوشش.

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب افزود: رهبری در بیانات خود تاکید دارند ما به علم احتیاج داریم اما در کنار آن به پنجه کارآمد هم نیازمندیم.

وزیر کار ادامه داد: علم باید همراه با عمل باشد چراکه دانایی. عمل بوده و توانایی در انجام کار است.

وی تصریح کرد: بسیار تلخ است یک دانش آموخته با تحصیلات عالی بیکار باشد اما چرا بیکار است، زیرا در آموزش مهارت‌های عملی را نیاموختیم اینکه افراد با این تئوری چگونه وارد بازار کار شوند.

مرتضوی با بیان اینکه علم دیده است و عمل پدیده، گفت: باید فن مدیریت آموزش داده شود. در کشور امکانات زیادی وجود دارد اما استفاده از این ظرفیت‌ها نمی‌شود.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به بازار کار چین گفت: بخش اعظمی از درآمد چینی‌ها مربوط به اشتغال خانگی است که کم هزینه ترین اشتغال زایی به شمار می‌رود از این رو آموزش فنی و حرفه‌ای با هدف افزایش مهارت در اشتغال و رونق اشتغال‌های خانگی است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: معتقدیم اگر دانش آموزان بیاموزند در اوقات فراغت مهارت آموزی ضرورت دارد در آینده در حوزه اشتغال موفق خواهند بود.

Print Friendly, PDF & Email
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌بندی نشده
برش یونولیت و فوم بدون محدودیت

برش یونولیت و فوم بدون محدودیت در ضخامت و ارتفاع پذیرفته میشود قبول سفارش (حتی در روز های تعطیل بصورت ۲۴ ساعته) قبول بسته بندی محصولات و لوازم صنعتی و فوم داخل جعبه برش بوسیله دستگاه cnc سه  محور

Print Friendly, PDF & Email
دستورالعمل
دسته‌بندی نشده
فرایند نام نویسی و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی و حرفه ای

فرایند نام نویسی و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی و حرفه ای پیوسته و ناپیوسته فنی و حرفه ای برای رشته های با آزمون و بدون آزمون، هر ساله به صورت هم زمان و از طریق سایت سازمان سنجش انجام می گردد. فارغ التحصیلان واجد شرایط ثبت نام و شرکت در …

Print Friendly, PDF & Email
دسته‌بندی نشده
اخذ معافيت تحصيلي(مدارس پسرانه)

شرایط معافیت تحصیلی دانش آموزان * همان طور که قبلا اشاره شد یکی از شروط لازم جهت معافیت تحصیلی این است که دانش آموز به صورت پیوسته و بدون وقفه مشغول تحصیل باشد. * اگر دانش آموز قبل از ۱۸ سالگی فارغ التحصیل شود باید حداکثر شش ماه پس از …

Print Friendly, PDF & Email