کولاک هنرستانی‌ها با ساخت خودرو و هواپیما در نمایشگاه «الف‌تا»

دسته‌بندی نشده

کولاک هنرستانی‌ها با ساخت خودرو و هواپیما در نمایشگاه «الف‌تا»

اگر اخبار حوزه آموزش و پرورش را پیگیر هستید، حتما در هفته گذشته اسم رویداد «الف‌تا» را زیاد شنیدید؛ رویدادی که تلاش کرد میدانی برای حمایت و به اشتراک‌گذاری ایده‌ها و تجارب تحول‌آفرین مدرسه‌ای باشد.

این رویداد از تاریخ 18 تا 21 تیر در مصلای امام خمینی(ره) با هدف تولید بانک ایده‌ها و تجارب تحول‌آفرین مدرسه‌ای و پیوند آن به مدارس، شناسایی و معرفی معلمان، مدیران و مدارس پیشتاز تحول و ارتقای عاملان در مسیر تحول و هم‌افزایی و پیوند میان مدارس «پیشتاز» و در «در مسیر» تحول برگزار شد.

حضور دانش‌آموزان و هنرجویان و معلمان و هنرآموزانی که با علاقه در غرفه‌های‌شان به معرفی اقدامات‌شان می‌پردازند، شور خاصی به نمایشگاه داده است و شاید اگر این نمایشگاه در ایام سال تحصیلی برگزار می‌شد، حضور دانش‌آموزانی که در اردوهای نیم روزه و یک روزه به این نمایشگاه می‌آمدند، فضای پرهیاهویی به آن می‌داد.

یک سری از غرفه‌ها یادآور نمایشگاه‌های کارهای هنری و دستی هنرجویان هنرستان‌هاست که گاه‌گاهی برگزار می‌شود؛ برخی غرفه‌های بازی و یادگیری هم در نمایشگاه‌های مختص به آن تقریباً به همین شکل و شمایل بودند اما آن چیزی که باعث می‌شود این نمایشگاه، متفاوت به نظر آید، این است که همه فعالیت‌ها در کنار هم جمع شدند و نام اقدامات تحولی گرفته‌اند.

Print Friendly, PDF & Email
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانل باتیس
دسته‌بندی نشده
پانل باتیس

یکی از مزایای سقف و دیوارهای کاذب، پوشش دهی تاسیسات ساختمان و لامپ‌ها می‌باشد. شما می‌توانید با انجام زیرساخت‌های لازم، هر تعداد لاین نوری که مایل بودید را در سقف و دیوار کاذب نصب کنید.

Print Friendly, PDF & Email
انتخاب رشته کامپیوتر
دسته‌بندی نشده
آینده‌ات رو تایپ کن!

نتخاب رشته کامپیوتر در دانشگاه‌های صنعتی ایران برای دانش‌آموزان زیادی ممکن است، اما در کنار علاقه، چه چیز باعث می‌شود یک دانش‌آموز به سراغ رشته مهندسی رایانه برود؟

Print Friendly, PDF & Email
آموزش دروس
رشته های تحصیلی هنرستان

انتخاب رشته ای که هر فرد در دبیرستان انجام می دهد در زندگی آینده او به صورت مستقیم تاثیرگذار است. دانش آموزانی که می خواهند در گروه فنی و حرفه ای انتخاب رشته کنند می توانند با کسب نمره لازم، به ثبت نام در رشته های هنرستان بپردازند. تمامی دانش …

Print Friendly, PDF & Email