برگزیدگان جشنواره الگوهای برتر تدریس دوره اول متوسطه

اخبار کارو دانش
دسته‌بندی نشده

برگزیدگان جشنواره الگوهای برتر تدریس دوره اول متوسطه

🔺محور اپلیکیشن :
رتبه اول گروهی: ابوالفضل قنبری و سمیه فروزش‌نیا از شهرستان‌های تهران
رتبه دوم گروهی : فاطمه زلفی و مطهره غلامی از استان خراسان جنوبی
رتبه سوم گروهی : مهناز فارغیان و ندا نکویی‌فر از استان کرمانشاه

🔺محور استیم :
رتبه اول گروهی : فرزانه خلیلی احمدآباد، فاطمه مرادیان و سمیرا جورابلی از استان کهگیلویه و بویراحمد
رتبه دوم گروهی : زهرا سعدآبادی، فاطمه سلیمی و احمد بحرینی مطلق از استان بوشهر
رتبه سوم گروهی : بهرام فرهادی مقدم، یاسر فقهی و حمید جامی از استان خراسان رضوی

🔺محور آزمایشگاه ریاضی:
رتبه اول گروهی : یاسر برشبان و محمود نصوری از استان گیلان
رتبه دوم گروهی : کیمیا مهری و فائزه نظری از استان البرز
رتبه سوم گروهی : مجید حیدری و سوسن روشن ضمیر از شهرستان‌های تهران

🔺محور آزمایشگاه علوم:
رتبه اول گروهی : فرزانه دانه‌زن و مرضیه رشیدی از استان کردستان
رتبه دوم گروهی : مرتضی سیروس و بهمن عباسپور از استان البرز
رتبه سوم گروهی : نسرین عالی‌پور و طاهره پندار ضمیر از استان چهارمحال و بختیاری

🔺محور دست‌سازه(الف):
رتبه اول گروهی : طاهره مقدس و سهیلا تربتی از استان تهران
رتبه دوم گروهی : شهلا امامی و مریم هاشمی از استان البرز
رتبه سوم گروهی : محبوبه شمسی و مهری حجتی‌پور ضمیر از استان خراسان رضوی

🔺محور دست‌سازه(ب):
رتبه اول گروهی : پرویز کیانی رئوف و فریبا رضایی از استان سیستان و بلوچستان
رتبه دوم گروهی : زهرا سادات قاسمی و نسرین آسودی از شهرستان‌های تهران
رتبه سوم گروهی : شهین دخت مخمل باف و مسلم قوی از استان خرسان جنوبی

🔺محور دست‌سازه(پ):
رتبه اول گروهی : مهین صدقی قره‌چشمه و سمیه آزدوار از استان خراسان شمالی
رتبه دوم گروهی : سمیرا آهار و فاطمه دروهی از استان سیستان و بلوچستان
رتبه سوم گروهی مشترک : ملک اکبر زاده و فریبا زاویه‌کرد ضمیر از استان اردبیل
رتبه سوم گروهی مشترک : تیمور عزیزی و فاطمه جهانبانی از استان کرمانشاه

🔺محور دست‌سازه(ت):
رتبه اول گروهی : شکوفه بارانی و سکینه محمدزاده از استان هرمزگان
رتبه دوم گروهی : معصومه حسین‌پور و مریم قطب‌الدین از استان خوزستان
رتبه سوم گروهی مشترک : زهرا سیف‌الهی دهمیری و بتول توکلی کوهبنانی از استان کرمان
رتبه سوم گروهی مشترک : الهه قناعت و مریم محسنی از شهر تهران

🔺محور کارگاه فرهنگ و هنر :
رتبه اول گروهی : محمدجواد آیتی و فاطمه باقری قره‌چشمه از استان قزوین
رتبه دوم گروهی : حسین پاکزادیان و سیدجواد پورسجادی از استان شهرستان‌های تهران
رتبه سوم گروهی : فاطمه پیرو و صفورا ترکمنی از استان کرمانشاه

🔺محور کارگاه کاروفناوری:
رتبه اول گروهی : محمدحسن قدسی و سیدمرتضی حسینی از استان البرز
رتبه دوم گروهی : الهه لطفی‌نیا و مرتضی باقری از استان خراسان رضوی
رتبه سوم گروهی : نرگس ابراهیمی و گلشن سلیمانی از استان چهارمحال و بختیاری

#الگوهای_برتر_تدریس
#معلم_توانمند_تعلیم_و_تربیت_باکیفیت_نسل_امیدبخش

🖇 پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت آموزش متوسطه
💻 https://se.medu.gov.ir

🖇 کانال رسمی اطلاع رسانی معاونت آموزش متوسطه در شاد
🆔 https://shad.ir/Se_meduir

🖇 کانال رسمی اطلاع رسانی معاونت آموزش متوسطه در ایتا
🆔 http://yun.ir/a656b2

Print Friendly, PDF & Email
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانل باتیس
دسته‌بندی نشده
پانل باتیس

یکی از مزایای سقف و دیوارهای کاذب، پوشش دهی تاسیسات ساختمان و لامپ‌ها می‌باشد. شما می‌توانید با انجام زیرساخت‌های لازم، هر تعداد لاین نوری که مایل بودید را در سقف و دیوار کاذب نصب کنید.

Print Friendly, PDF & Email
انتخاب رشته کامپیوتر
دسته‌بندی نشده
آینده‌ات رو تایپ کن!

نتخاب رشته کامپیوتر در دانشگاه‌های صنعتی ایران برای دانش‌آموزان زیادی ممکن است، اما در کنار علاقه، چه چیز باعث می‌شود یک دانش‌آموز به سراغ رشته مهندسی رایانه برود؟

Print Friendly, PDF & Email
آموزش دروس
رشته های تحصیلی هنرستان

انتخاب رشته ای که هر فرد در دبیرستان انجام می دهد در زندگی آینده او به صورت مستقیم تاثیرگذار است. دانش آموزانی که می خواهند در گروه فنی و حرفه ای انتخاب رشته کنند می توانند با کسب نمره لازم، به ثبت نام در رشته های هنرستان بپردازند. تمامی دانش …

Print Friendly, PDF & Email