توسعه هنرستان‌های فنی‌وحرفه‌ای اصلی‌ترین روش مهارت آموزی است

تأسیس هنرستان‌های جوار صنعت وابسته به بنیاد شهید
آموزش دروس

توسعه هنرستان‌های فنی‌وحرفه‌ای اصلی‌ترین روش مهارت آموزی است

رضا مراد صحرایی در نشست ستاد مرکزی شاهد که با موضوع بررسی شیوه نامه ثبت نام و برنامه هفتگی مدارس شاهد برگزار شد، با گرامیداشت هفته مقام معلم و یاد خاطره ۳۶ هزار شهید دانش آموز و ۵ هزار معلم شهید اظهار کرد: جهت اصلی در ستاد شاهد باید جهت اصلی آموزش‌های عمومی کشور، یعنی حرکت به سمت مهارت آموزی و هنرستان‌های فنی‌وحرفه‌ای باشد. همچنین باید به سمت تأسیس مدارس وابسته بنیاد شهید و شاهد برویم که این موضوع نیازمند تصمیم سازی در بنیاد شهید است.

وی با بیان این که اصلی‌ترین روش مهارت آموزی توسعه هنرستان‌های فنی‌وحرفه‌ای است، اظهار کرد: برای فعال کردن هنرستان‌ها می‌توان از ایده هنرستان جوار صنعت استفاده کرد و با توجه به اینکه بنیاد شهید، صنایع زیر مجموعه زیادی دارد، می‌توانیم در هر مکانی که بنیاد شهید کارخانه‌ای دارد، یک هنرستان جوار صنعت تأسیس کنیم و در هر مکانی که بنیاد شهید کارخانه‌ای داشت و زمین یا ملک مناسب نداشت، آموزش و پرورش حاضر است در این حوزه کمک نماید و مدارس یا املاک خود را در اختیار بنیاد شهید قرار دهد.

Print Friendly, PDF & Email
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانل باتیس
دسته‌بندی نشده
پانل باتیس

یکی از مزایای سقف و دیوارهای کاذب، پوشش دهی تاسیسات ساختمان و لامپ‌ها می‌باشد. شما می‌توانید با انجام زیرساخت‌های لازم، هر تعداد لاین نوری که مایل بودید را در سقف و دیوار کاذب نصب کنید.

Print Friendly, PDF & Email
تجارت الکترونیک
آموزش دروس
ده فرمان برای راه‌اندازی یک وبگاه تجارت الکترونیک

فرق ندارد شما توانایی تولید یک محصول را دارید یا مهارت انجام خدماتی خاص. می‌توانید کسب‌وکار خود را با تجارت الکترونیک، از یک کسب‌وکار کوچک و محلی به یک شرکت بزرگ و گسترده بین‌المللی تبدیل کنید. در این نوشتار به مراحل اولیه راه‌اندازی یک ‌وبگاه تجارت الکترونیک می‌پردازیم.

Print Friendly, PDF & Email
فکر کردن
آموزش دروس
فکر کردن درباره «فکر کردن»

مقاله‌ی پیش رو یکی از نوشته‌های مجموعه مقالاتی درباره‌ی چیستی تفکر، ابعاد آن و اصول و روش‌های پرورش تفکر در دانش‌آموزان است. برای شروع لازم است اول بدانیم دقیقاً در مورد چه چیزی صحبت می‌کنیم؟ تفکر چیست؟ چه انواعی دارد؟ چه نقشی در وجود انسان ایفا می‌کند؟

Print Friendly, PDF & Email