توسعه دهنده انگولار
آموزش دروس
انگولار، نام فریمورک محبوبی است که تحت جاوا اسکریپت در حال فعالیت است و بیشتر در حوزه وب کاربرد دارد. این فریمورک، بر اساس JS و یا جاوا اسکریپت بنا شده است. AngularJS یک فریم ورک محصول شرکت Google است که ساخت اپلیکیشن های تک صفحه مانند Gamil را برای ما ممکن می سازد. در حال حاضر سرویس “بام” بانک ملی ایران و چندین سایت پربازدید ایرانی از این…
توضیحاتی درباره شغل:

Angular یک چارچوب منبع باز برای توسعه برنامه های سمت کاربر پویا است. انگولار یک چارچوب بسیار پایدار است زیرا توسط غول فناوری گوگل به خوبی حفظ می شود. این پایه پایدار به نوبه خود به تداوم برنامه توسعه یافته شما کمک می کند.

علاوه بر این، چارچوب Angular مجموعه ای از دستورالعمل ها، ساختار و ابزارها را در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد تا برنامه هایی با عملکرد بسیار خوب را به روشی بسیار کارآمد توسعه دهند.

 Angular به عنوان یک پلتفرم شامل موارد زیر است:

  • چارچوبی مبتنی بر مولفه ها برای ساخت برنامه های وب مقیاس پذیر
  • مجموعه ای از کتابخانه های کاملاً یکپارچه که طیف گسترده ای از ویژگی ها را شامل می شود، از جمله مسیریابی، مدیریت فرم ها، ارتباط سرویس دهنده و سرور و موارد دیگر
  • مجموعه ای از ابزارهای توسعه دهنده برای کمک به شما در توسعه، ساخت، آزمایش و به روزرسانی کد شما

با استفاده از Angular، شما از یک پلتفرم استفاده می کنید که می تواند از پروژه های تک توسعه دهنده تا برنامه های سطح سازمانی مقیاس بندی کند. Angular برای سهولت در به روزرسانی طراحی شده است، بنابراین می توانید با حداقل تلاش از جدیدترین پیشرفت ها استفاده کنید. از همه بهتر، اکوسیستم Angular از یک گروه متنوع متشکل از بیش از 1.7 میلیون توسعه دهنده، نویسنده، کتابخانه و سازندگان محتوا تشکیل شده است.

عمدتا Angular برای چه استفاده می شود؟

AngularJS یک چارچوب ساختاری برای برنامه های وب پویا است. به شما امکان می دهد از HTML به عنوان زبان الگوی خود استفاده کنید و به شما امکان می دهد نحو HTML را گسترش دهید تا اجزای برنامه خود را به طور واضح و مختصر بیان کنید. اتصال داده ها و تزریق وابستگی  AngularJS بسیاری از کدهایی که در غیر این صورت مجبور به نوشتن هستید را از بین می برد.

Print Friendly, PDF & Email
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانل باتیس
دسته‌بندی نشده
پانل باتیس

یکی از مزایای سقف و دیوارهای کاذب، پوشش دهی تاسیسات ساختمان و لامپ‌ها می‌باشد. شما می‌توانید با انجام زیرساخت‌های لازم، هر تعداد لاین نوری که مایل بودید را در سقف و دیوار کاذب نصب کنید.

Print Friendly, PDF & Email
تجارت الکترونیک
آموزش دروس
ده فرمان برای راه‌اندازی یک وبگاه تجارت الکترونیک

فرق ندارد شما توانایی تولید یک محصول را دارید یا مهارت انجام خدماتی خاص. می‌توانید کسب‌وکار خود را با تجارت الکترونیک، از یک کسب‌وکار کوچک و محلی به یک شرکت بزرگ و گسترده بین‌المللی تبدیل کنید. در این نوشتار به مراحل اولیه راه‌اندازی یک ‌وبگاه تجارت الکترونیک می‌پردازیم.

Print Friendly, PDF & Email
فکر کردن
آموزش دروس
فکر کردن درباره «فکر کردن»

مقاله‌ی پیش رو یکی از نوشته‌های مجموعه مقالاتی درباره‌ی چیستی تفکر، ابعاد آن و اصول و روش‌های پرورش تفکر در دانش‌آموزان است. برای شروع لازم است اول بدانیم دقیقاً در مورد چه چیزی صحبت می‌کنیم؟ تفکر چیست؟ چه انواعی دارد؟ چه نقشی در وجود انسان ایفا می‌کند؟

Print Friendly, PDF & Email