رشته نصب و سرویس آسانسور
آموزش دروس

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور گفت: بر اساس نیاز سنجی‌های انجام شده ۱۴ رشته جدید در دستور کار شورای برنامه‌ریزی دانشگاه سمنان قرار گرفته است.

 

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری دانشجو، عرفان خسرویان رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشوربیان کرد: دانشگاه فنی و حرفه‌ای، دانشگاه مهارت محور است.

وی ضمن بیان اینکه در سند تحول دانشگاه حوزه آمایش رشته‌ها در دستور کار قرار گرفته است افزود: این آمایش بر اساس نیاز سنجی بازار و تجزیه و تحلیل شغل در حال انجام است.

وی با تاکید بر اینکه در حال بررسی نیازها در استان ها هستیم اظهار کرد: بیش از ۲۰۰ کد رشته از دانشگاه‌ها در استان‌های مختلف حذف شده است و ۱۴رشته جدید در دستور کار شورای برنامه ریزی دانشگاه براساس نیاز سنجی‌های جدید قرار گرفته است.

خسرویان با ابراز خرسندی گفت: بحث کنوانسیون اشتغال با همکاری اتاق بازرگانی در استان‌ها و صاحبان مشاغل و صنعت گران انجام شده است که روسای دانشگاه فنی و حرفه‌ای در استان‌ها این کار گروه را برعهده دارند و همچنین در بسیاری از استان‌ها رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای عضو کار گروه اشتغال استان است و بحث جانمایی اشتغال فارغ التحصیلان را دنبال می کند.

Print Friendly, PDF & Email
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانل باتیس
دسته‌بندی نشده
پانل باتیس

یکی از مزایای سقف و دیوارهای کاذب، پوشش دهی تاسیسات ساختمان و لامپ‌ها می‌باشد. شما می‌توانید با انجام زیرساخت‌های لازم، هر تعداد لاین نوری که مایل بودید را در سقف و دیوار کاذب نصب کنید.

Print Friendly, PDF & Email
تجارت الکترونیک
آموزش دروس
ده فرمان برای راه‌اندازی یک وبگاه تجارت الکترونیک

فرق ندارد شما توانایی تولید یک محصول را دارید یا مهارت انجام خدماتی خاص. می‌توانید کسب‌وکار خود را با تجارت الکترونیک، از یک کسب‌وکار کوچک و محلی به یک شرکت بزرگ و گسترده بین‌المللی تبدیل کنید. در این نوشتار به مراحل اولیه راه‌اندازی یک ‌وبگاه تجارت الکترونیک می‌پردازیم.

Print Friendly, PDF & Email
فکر کردن
آموزش دروس
فکر کردن درباره «فکر کردن»

مقاله‌ی پیش رو یکی از نوشته‌های مجموعه مقالاتی درباره‌ی چیستی تفکر، ابعاد آن و اصول و روش‌های پرورش تفکر در دانش‌آموزان است. برای شروع لازم است اول بدانیم دقیقاً در مورد چه چیزی صحبت می‌کنیم؟ تفکر چیست؟ چه انواعی دارد؟ چه نقشی در وجود انسان ایفا می‌کند؟

Print Friendly, PDF & Email