رشته نصب و سرویس آسانسور
آموزش دروس

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور گفت: بر اساس نیاز سنجی‌های انجام شده ۱۴ رشته جدید در دستور کار شورای برنامه‌ریزی دانشگاه سمنان قرار گرفته است.

 

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری دانشجو، عرفان خسرویان رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشوربیان کرد: دانشگاه فنی و حرفه‌ای، دانشگاه مهارت محور است.

وی ضمن بیان اینکه در سند تحول دانشگاه حوزه آمایش رشته‌ها در دستور کار قرار گرفته است افزود: این آمایش بر اساس نیاز سنجی بازار و تجزیه و تحلیل شغل در حال انجام است.

وی با تاکید بر اینکه در حال بررسی نیازها در استان ها هستیم اظهار کرد: بیش از ۲۰۰ کد رشته از دانشگاه‌ها در استان‌های مختلف حذف شده است و ۱۴رشته جدید در دستور کار شورای برنامه ریزی دانشگاه براساس نیاز سنجی‌های جدید قرار گرفته است.

خسرویان با ابراز خرسندی گفت: بحث کنوانسیون اشتغال با همکاری اتاق بازرگانی در استان‌ها و صاحبان مشاغل و صنعت گران انجام شده است که روسای دانشگاه فنی و حرفه‌ای در استان‌ها این کار گروه را برعهده دارند و همچنین در بسیاری از استان‌ها رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای عضو کار گروه اشتغال استان است و بحث جانمایی اشتغال فارغ التحصیلان را دنبال می کند.

Print Friendly, PDF & Email
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پد فیزیو تراپی
دسته‌بندی نشده
نقش و کاربرد پد اسفنجی در فیزیوتراپی

پد اسفنجی 10*10، دارای انعطاف پذیری بسیار بالایی می‌باشد بنابراین از این پد می‌توان در نقاط مختلف بدن بخصوص نقاطی که دارای برجستگی استخوانی و مفاصلی هستند، استفاده نمود.

Print Friendly, PDF & Email
دسته‌بندی نشده
برش یونولیت و فوم بدون محدودیت

برش یونولیت و فوم بدون محدودیت در ضخامت و ارتفاع پذیرفته میشود قبول سفارش (حتی در روز های تعطیل بصورت ۲۴ ساعته) قبول بسته بندی محصولات و لوازم صنعتی و فوم داخل جعبه برش بوسیله دستگاه cnc سه  محور

Print Friendly, PDF & Email
دستورالعمل
دسته‌بندی نشده
فرایند نام نویسی و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی و حرفه ای

فرایند نام نویسی و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی و حرفه ای پیوسته و ناپیوسته فنی و حرفه ای برای رشته های با آزمون و بدون آزمون، هر ساله به صورت هم زمان و از طریق سایت سازمان سنجش انجام می گردد. فارغ التحصیلان واجد شرایط ثبت نام و شرکت در …

Print Friendly, PDF & Email