معرفی رشته ی گل و گیاه زینتی و اینده ی شغلی ان
آموزش دروس

۱۴ رشته جدید در دانشگاه فنی و حرفه‌ای راه‌اندازی می‌شود

عرفان خسرویان، رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای در حاشیه سفر به سمنان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس استان سمنان اظهار کرد: دانشگاه فنی و حرفه‌ای، دانشگاهی مهارت‌محور است که باید همواره تقویت شود.

وی ضمن بیان اینکه آمایش رشته‌ها در سند تحول دانشگاه فنی و حرفه‌ای در دستور کار قرار گرفته است، افزود: این آمایش بر اساس نیازسنجی بازار و تجزیه و تحلیل فرصت‌های شغلی در حال انجام است.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای با تأکید بر اینکه هم‌اکنون در حال بررسی نیازها در استان‌ها هستیم، اظهار کرد: بیش از ۲۰۰ کد رشته از دانشگاه‌ها در استان‌های مختلف حذف شده و ۱۴ رشته جدید در دستور کار شورای برنامه‌ریزی دانشگاه بر اساس نیازسنجی‌های جدید قرار گرفته است.

خسرویان گفت: بحث کنوانسیون اشتغال با همکاری اتاق بازرگانی در استان‌ها و صاحبان مشاغل و صنعتگران اجرایی شده است و رؤسای دانشگاه فنی و حرفه‌ای در استان‌ها، مسؤولیت این کارگروه را برعهده دارند.

وی بیان کرد: همچنین در بسیاری از استان‌ها، رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای عضو کارگروه اشتغال استان شده است و بحث جانمایی اشتغال فارغ‌التحصیلان را دنبال می‌کند.

Print Friendly, PDF & Email
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پد فیزیو تراپی
دسته‌بندی نشده
نقش و کاربرد پد اسفنجی در فیزیوتراپی

پد اسفنجی 10*10، دارای انعطاف پذیری بسیار بالایی می‌باشد بنابراین از این پد می‌توان در نقاط مختلف بدن بخصوص نقاطی که دارای برجستگی استخوانی و مفاصلی هستند، استفاده نمود.

Print Friendly, PDF & Email
دسته‌بندی نشده
برش یونولیت و فوم بدون محدودیت

برش یونولیت و فوم بدون محدودیت در ضخامت و ارتفاع پذیرفته میشود قبول سفارش (حتی در روز های تعطیل بصورت ۲۴ ساعته) قبول بسته بندی محصولات و لوازم صنعتی و فوم داخل جعبه برش بوسیله دستگاه cnc سه  محور

Print Friendly, PDF & Email
دستورالعمل
دسته‌بندی نشده
فرایند نام نویسی و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی و حرفه ای

فرایند نام نویسی و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی و حرفه ای پیوسته و ناپیوسته فنی و حرفه ای برای رشته های با آزمون و بدون آزمون، هر ساله به صورت هم زمان و از طریق سایت سازمان سنجش انجام می گردد. فارغ التحصیلان واجد شرایط ثبت نام و شرکت در …

Print Friendly, PDF & Email