آموزش و پرورش چین و استفاد از ابزار هوش مصنوعی

آموزش در چین
اخبار

آموزش و پرورش چین و استفاد از ابزار هوش مصنوعی

آموزش و پرورش چین بر اساس دستور کار آموزش جهانی 2030 هدایت می شود و بر آموزش عادلانه، فراگیر و با کیفیت تمرکز دارد. یک انتخاب استراتژیک مهم برای اصلاحات آموزشی و توسعه چین در دوره جدید حمایت و رهبری است نوسازی آموزش با اطلاع رسانی آموزشی به عنوان شکل جدیدی از فناوری اطلاعات و ارتباطات در آموزش، آموزش هوشمند به روند اجتناب ناپذیر آموزش آینده تبدیل شده است. که به شدت مورد توجه سیاستگذاران و دست اندرکاران است. در سال های اخیر، چین دگرگونی آموزش دیجیتال را تسریع کرده است، به طور متوالی سیاست های مربوط به آموزش هوشمند را صادر کرده است و کاربرد 5G، هوش مصنوعی را به شدت ترویج کرده است. بلاک چین، داده های بزرگ و دیگر فناوری های اطلاعاتی نسل جدید در آموزش. در سال 2018، چین پروژه مناطق نمایشی آموزش هوشمند را راه‌اندازی کرد یک کاوش پیشگامانه در شکل آینده آموزش. «5G + هوشمند پروژه آزمایشی برنامه کاربردی آموزش باعث توسعه آموزش هوشمند شده است در چین به یک موج جدید. امروزه، پلتفرم ملی آموزش هوشمند برای عموم خدمات در حال تبدیل شدن به کارت ویزیت بین المللی آموزش چینی است که دارد توجه گسترده ای را در داخل و خارج از کشور به خود جلب کرد.
آموزش و پرورش پایه مهمی برای تمدن بشری، احیای ملی، و توسعه اجتماعی و اقتصادی چین از نزدیک با جامعه بین المللی برای اجرای مشترک برنامه آموزش جهانی 2030 همکاری می کند جامعه ای از آینده مشترک برای بشر بسازید. برای این منظور، حکومت چین برای مدت طولانی توسعه همه سطوح آموزشی را در اولویت قرار داده است افزایش سرمایه گذاری در آموزش و ایجاد یک سیستم آموزشی با کیفیت بالا به طوری که همه مردم چین می توانند از آموزش بهتر و منصفانه تری برخوردار شوند. در طول سیزدهم پنج ساله دوره طرح، چین فعالانه اصلاحات و توسعه آموزش را ترویج کرد. مانند در نتیجه، دستاوردهای قابل توجهی در انواع مقاطع تحصیلی حاصل شد کشورهای با درآمد متوسط ​​و بالا که استعدادها و روشنفکران قوی را ارائه می دهند حمایت از ساختن یک جامعه مرفه از همه لحاظ و یک سوسیالیست قدرتمند کشور مدرنیزاسیون امروزه چین بزرگترین سیستم آموزشی در جهان را با تاثیر قابل توجهی ساخته است تاثیر بر توسعه منابع انسانی ملی طبق هفتم سرشماری ملی، جمعیت چین 1411.78 میلیون نفر است و جمعیت آن را دارد روند رشد با سرعت پایین را در 10 سال گذشته ادامه داد. آموزش وضعیت جمعیت و کیفیت جمعیت به طور مستمر بوده است بهبود یافته. چین تلاش زیادی برای توسعه انواع آموزش در همه سطوح انجام داده است و از بین بردن بی سوادی در بین جوانان و میانسالان. بیش از 218 میلیون مردم چین تحصیلات دانشگاهی دریافت کرده اند. میانگین تعداد سالها میزان تحصیلات برای جمعیت 15 ساله و بالاتر از 9.08 به 9.91 افزایش یافته است نرخ بی سوادی از 4.08 به 2.67 درصد کاهش یافته است (اداره ملی آمار، 2021). میانگین تعداد سال های تحصیل برای نیروی کار جدید به 13.8 رسیده است. تا سال 2020، چین دارای 537.1 هزار مدرسه در همه نوع و در تمام سطوح، با 289 مدرسه است. میلیون دانش آموز در آموزش آکادمیک و 17929.7 هزار معلم تمام وقت (وزارت آموزش و پرورش، 2020a). از دسامبر 2019، بیماری کروناویروس 2019 (COVID-19) در سراسر جهان گسترش یافته است جهان. سلامت و ایمنی زندگی همه بشریت را به طور جدی تهدید می کند و به ارمغان می آورد تأثیر و چالش مهم بر زندگی، اقتصاد و آموزش مردم. بیشتر بیش از 90 درصد از دانش آموزان در سراسر جهان به دلیل تأثیر این بیماری تحت تأثیر قرار گرفته اند بیماری همه گیر و دوره های طولانی قرنطینه که منجر به تعلیق حضوری شد فعالیت های کلاس درس (یونسکو، 2020). همه گیری یک بستر آزمایش مهم بوده است برای حاکمیت آموزش و پرورش در تمام کشورهای جهان، منعکس کننده سطح حکمرانی اضطراری آموزش و پرورش و تشدید نابرابری آموزشی بین آنها کشورها، مناطق و مدارس همه کشورهای جهان پاسخ مثبت دادند و آموزش از راه دور اضطراری را به شدت انجام داد (بانک جهانی، 2022). که در در سال 2020، در سراسر چین، دانشگاه ها، مدارس ابتدایی و متوسطه بزرگترین راه اندازی شدند برنامه های آموزش آنلاین در تاریخ، که 300 میلیون نفر را تحت پوشش قرار می دهد وزارت آموزش و پرورش “کلاس ها تعلیق شد اما یادگیری ادامه دارد.” برخط آموزش شکل یادگیری، تدریس و مدیریت را تغییر داده و توسعه آموزش آنلاین ادغام آفلاین (OMO) را سرعت بخشیده است. این آموزش آنلاین در مقیاس عظیم، کاوش آزمایشی بی سابقه ای را در آن گشوده است تاریخ آموزش و پرورش آموزش آنلاین چین تجربه زیادی به دست آورده است و “پیشنهادهای چین” را برای فراگیران جهانی برای انجام آموزش آنلاین ارائه کرد. به عنوان مثال، موسسه یادگیری هوشمند از دانشگاه عادی پکن صادر کرده است
Print Friendly, PDF & Email
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانل باتیس
دسته‌بندی نشده
پانل باتیس

یکی از مزایای سقف و دیوارهای کاذب، پوشش دهی تاسیسات ساختمان و لامپ‌ها می‌باشد. شما می‌توانید با انجام زیرساخت‌های لازم، هر تعداد لاین نوری که مایل بودید را در سقف و دیوار کاذب نصب کنید.

Print Friendly, PDF & Email
تجارت الکترونیک
آموزش دروس
ده فرمان برای راه‌اندازی یک وبگاه تجارت الکترونیک

فرق ندارد شما توانایی تولید یک محصول را دارید یا مهارت انجام خدماتی خاص. می‌توانید کسب‌وکار خود را با تجارت الکترونیک، از یک کسب‌وکار کوچک و محلی به یک شرکت بزرگ و گسترده بین‌المللی تبدیل کنید. در این نوشتار به مراحل اولیه راه‌اندازی یک ‌وبگاه تجارت الکترونیک می‌پردازیم.

Print Friendly, PDF & Email
فکر کردن
آموزش دروس
فکر کردن درباره «فکر کردن»

مقاله‌ی پیش رو یکی از نوشته‌های مجموعه مقالاتی درباره‌ی چیستی تفکر، ابعاد آن و اصول و روش‌های پرورش تفکر در دانش‌آموزان است. برای شروع لازم است اول بدانیم دقیقاً در مورد چه چیزی صحبت می‌کنیم؟ تفکر چیست؟ چه انواعی دارد؟ چه نقشی در وجود انسان ایفا می‌کند؟

Print Friendly, PDF & Email