کتاب درسی ایلستریتورAdobe-Illustrator-Taturial

آموزش دروس

http://chap.sch.ir/sites/default/files/lbooks/93-94/351/C612-22.pdf

طراحی لوگو با ایلوستریتور چیست؟

لوگو تصویری گویا برای برقراری ارتباط یک برند با مخاطب است و از متن، رنگ، شکل و ترسیمات تشکیل شده است. لوگو را می‌توان در برنامه‌های گرافیکی مختلف طراحی کرد، از جمله ایلوستریتور که یک برنامه حرفه‌ای برای ترسیم و طراحی گرافیکی است. طراحی لوگو با ایلوستریتور، فرایندی است که طی آن، با استفاده از انواع امکانات و ابزارهای ترسیم این برنامه، می‌توانید متن، شکل و رنگ را به کار بگیرید تا ایده خود را در قالب یک لوگوی به یادماندنی برای مخاطب به تصویر بکشید.

اهمیت یادگیری طراحی لوگو با ایلوستریتور چیست؟

یک لوگوی خوب می‌تواند طی چندین ثانیه مخاطب را به برند شما جذب کند. بنابراین طراحی آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. همچنین، طراحی لوگو یکی از پروژه‌های رایج و پرتقاضا در انواع حرفه‌ها است و یادگیری آن برای جذب موقعیت‌های مختلف شغلی بسیار کاربردی است. در همین راستا، برنامه حرفه‌ای ایلوستریتور، بهترین انتخاب برای پروژه‌هایی مثل طراحی لوگو است. امکانات ترسیم این برنامه بسیار کاربردی است و شما به راحتی می‌توانید طرح‌ها و ایده‌های خود را پیاده‌سازی کنید.

در این فرادرس چه چیزی و چگونه یاد می‌گیریم؟

در این آموزش با طراحی کاربردی لوگو و تکنیک‌های طراحی و پیاده‌سازی لوگوهای مختلفی از برندهای ایرانی و خارجی آشنا می‌شوید. در درس یکم، مقدمات طراحی لوگو با ایلوستریتور بیان شده است. در درس دوم و سوم نیز، طراحی لوگوهای خارجی و ایرانی را تمرین می‌کنید. در نهایت، در درس چهارم طراحی لوگوی مشبک سه‌بعدی را یاد می‌گیرید تا با دانش و مهارت همه جانبه وارد دنیای حرفه‌ای شوید.

این آموزش برای چه کسانی مناسب است؟

این آموزش برای طراحان گرافیک و افراد علاقمند به این حوزه بسیار مناسب و کاربردی است. افرادی که قصد طراحی لوگو برای هر گونه استفاده شخصی یا تجاری دارند نیز می‌توانند از این آموزش بهره ببرند.

 

 

Adobe-Illustrator-Taturial

Print Friendly, PDF & Email
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموز بازمانده از تحصیل
آموزش دروس
انتخاب رشته ریاضی فیزیک در پایه نهم

انتخاب رشته پایه نهم به دهم یکی از انتخاب های مهم و سرنوشت ساز در زندگی دانش آموزان به شمار می رود چرا که می تواند آینده شغلی، تحصیلی و در آمد زایی دانش آموزان را تحت تاثیر قرار دهد. دانش آموزان پایه نهم می توانند برای ورود به پایه دهم متوسطه دوم یکی از …

Print Friendly, PDF & Email
تأسیس هنرستان‌های جوار صنعت وابسته به بنیاد شهید
آموزش دروس
توسعه هنرستان‌های فنی‌وحرفه‌ای اصلی‌ترین روش مهارت آموزی است

توسعه هنرستان‌های فنی‌وحرفه‌ای اصلی‌ترین روش مهارت آموزی است رضا مراد صحرایی در نشست ستاد مرکزی شاهد که با موضوع بررسی شیوه نامه ثبت نام و برنامه هفتگی مدارس شاهد برگزار شد، با گرامیداشت هفته مقام معلم و یاد خاطره ۳۶ هزار شهید دانش آموز و ۵ هزار معلم شهید اظهار …

Print Friendly, PDF & Email
آموزش دروس
دانلود جزوات درسی برای آموزش از راه دور

دانلود جزوات درسی برای آموزش از راه دور

Print Friendly, PDF & Email