کارشناس امور اداری
آموزش دروس

کارشناس اداری مسئولیت بسیار مهمی در یک ارگان دولتی و یا خصوصی بر عهده دارد و باید توانایی برنامه ریزی و هدایت و همچنین هماهنگی خدمات اداری را نیز داشته باشد. همچنین احتمال دارد یک کارشناس اداری در یک سازمان کوچک مسئولیت همه وظایف اداری شرکت را بر عهده داشته باشد. کارمند امور اداری مسئولیت هماهنگی و برنامه ریزی خدمات و فعالیت های…

توضیحاتی درباره شغل:

کارشناس اداری معمولا زیر نظر مدیریت سازمان به بررسی خدمات سازمان و در نهایت برنامه ریزی برای انجام مسئولیت های لازم مربوط به امور اداری می پردازد و یا امور استخدامی که در حیطه فعالیت های سازمان است را مورد بررسی قرار می دهد. اغلب یک کارشناس اداری در یک مجموعه اداری کوچک تمام مسئولیت های مربوط به سازمان را بر عهده می گیرد ولی در ارگان های بزرگ تر فقط مسئولیت بخش امور اداری را بر عهده دارد. همچنین مسئول رعایت کردن استانداردها در کلیه قراردادهای مربوط به سازمان است. در عین حال باید تمام الگوهای مصرف انرژی و درست کار کردن تمام تجهیزات اداری را کنترل کند و بهتر است برای خرید تجهیزات اداری سازمان از وسایلی تهیه شود که مصرف انرژی پایین تری را داشته باشد. هر چقدر کارشناس در وظایف خود دقت لازم را داشته باشد و تجهیزاتی که مورد نیاز کارکنان است را تهیه نماید در بالا بردن میزان بهره وری و رضایت کارکنان تاثیر بیشتری میگذارد.

نمونه وظایف ‌‌و مسئولیتها:

Print Friendly, PDF & Email
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانل باتیس
دسته‌بندی نشده
پانل باتیس

یکی از مزایای سقف و دیوارهای کاذب، پوشش دهی تاسیسات ساختمان و لامپ‌ها می‌باشد. شما می‌توانید با انجام زیرساخت‌های لازم، هر تعداد لاین نوری که مایل بودید را در سقف و دیوار کاذب نصب کنید.

Print Friendly, PDF & Email
تجارت الکترونیک
آموزش دروس
ده فرمان برای راه‌اندازی یک وبگاه تجارت الکترونیک

فرق ندارد شما توانایی تولید یک محصول را دارید یا مهارت انجام خدماتی خاص. می‌توانید کسب‌وکار خود را با تجارت الکترونیک، از یک کسب‌وکار کوچک و محلی به یک شرکت بزرگ و گسترده بین‌المللی تبدیل کنید. در این نوشتار به مراحل اولیه راه‌اندازی یک ‌وبگاه تجارت الکترونیک می‌پردازیم.

Print Friendly, PDF & Email
فکر کردن
آموزش دروس
فکر کردن درباره «فکر کردن»

مقاله‌ی پیش رو یکی از نوشته‌های مجموعه مقالاتی درباره‌ی چیستی تفکر، ابعاد آن و اصول و روش‌های پرورش تفکر در دانش‌آموزان است. برای شروع لازم است اول بدانیم دقیقاً در مورد چه چیزی صحبت می‌کنیم؟ تفکر چیست؟ چه انواعی دارد؟ چه نقشی در وجود انسان ایفا می‌کند؟

Print Friendly, PDF & Email