آموز بازمانده از تحصیل
آموزش دروس

انتخاب و انتصاب مدیران مدارس
سلام علیكم

 

      با احترام و صلوات بر محمد و آل محمد ، به استناد بخشنامه شماره 140/195 مورخ 1402/04/18 وزارت متبوع و بخشنامه شماره 1200/02/8722/111/ص مورخ 1402/04/21 اداره كل متبوع در خصوص شیوه نامه اجرایی آیین نامه انتخاب و انتصاب مدیران موارد ذیل ارسال می گردد .
مقتضی است مدیران محترم به نحو مطلوب به ذینفعان اطلاع رسانی نمایند .
1- در زمان انتصاب فرد باید حداقل 4 سال از سنوات خدمتی فرد تا زمان بازنشستگی ( پایان شهریور ماه همان سال تحصیلی ) ، باقی مانده باشد. ( با توجه به حكم بند « د » تبصره 20 قانون بودجه سال 1402 كل كشور دارندگان مدرك تحصیلی كارشناسی با دارا بودن حداكثر 28 سال سابقه و كارشناسی ارشد و دكتری با دارا بودن حداكثر 33 سال سابقه امكان انتخاب را دارند . )
2- امتیاز ارزشیابی سالانه مستخدم در دو سال متوالی منتهی به اعلام داوطلبی باید بین 85 تا 100 باشد .
3- داوطلبان مدیریت مدارس نیازمند مدیر در بازه زمانی ۳۱ تیرماه  الی  ۱۵مردادماه جهت ثبت نام به صفحه Ltms شخصی خودمراجعه نمایند .
4- به استناد بند 7 بخش « ب » شیوه نامه اجرایی آیین نامه انتخاب و انتصاب مدیران مدارس با شماره ابلاغ 140/45 مورخ 1400/11/09 ، داوطلبانی كه در هر یك از 2 سال منتهی به تقاضای احراز مدیریت ، فرایند انتخاب را با موفقیت گذرانده اند و شرایط سنواتی و شایستگی های مندرج در مصوبه 997 مورخ 1400/04/28 شورای عالی آموزش و پرورش را داشته باشند ، برای آخرین سال به همراه منتخبین پنل های ارزیابی جهت بررسی به كارگروه انتخاب و انتصاب مدیران معرفی می شوند و در فرایند انتصاب قرار می گیرند .

Print Friendly, PDF & Email
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانل باتیس
دسته‌بندی نشده
پانل باتیس

یکی از مزایای سقف و دیوارهای کاذب، پوشش دهی تاسیسات ساختمان و لامپ‌ها می‌باشد. شما می‌توانید با انجام زیرساخت‌های لازم، هر تعداد لاین نوری که مایل بودید را در سقف و دیوار کاذب نصب کنید.

Print Friendly, PDF & Email
تجارت الکترونیک
آموزش دروس
ده فرمان برای راه‌اندازی یک وبگاه تجارت الکترونیک

فرق ندارد شما توانایی تولید یک محصول را دارید یا مهارت انجام خدماتی خاص. می‌توانید کسب‌وکار خود را با تجارت الکترونیک، از یک کسب‌وکار کوچک و محلی به یک شرکت بزرگ و گسترده بین‌المللی تبدیل کنید. در این نوشتار به مراحل اولیه راه‌اندازی یک ‌وبگاه تجارت الکترونیک می‌پردازیم.

Print Friendly, PDF & Email
فکر کردن
آموزش دروس
فکر کردن درباره «فکر کردن»

مقاله‌ی پیش رو یکی از نوشته‌های مجموعه مقالاتی درباره‌ی چیستی تفکر، ابعاد آن و اصول و روش‌های پرورش تفکر در دانش‌آموزان است. برای شروع لازم است اول بدانیم دقیقاً در مورد چه چیزی صحبت می‌کنیم؟ تفکر چیست؟ چه انواعی دارد؟ چه نقشی در وجود انسان ایفا می‌کند؟

Print Friendly, PDF & Email