رشته نصب و سرویس آسانسور
آموزش دروس

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور گفت: بر اساس نیاز سنجی‌های انجام شده ۱۴ رشته جدید در دستور کار شورای برنامه‌ریزی دانشگاه سمنان قرار گرفته است.

 

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری دانشجو، عرفان خسرویان رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشوربیان کرد: دانشگاه فنی و حرفه‌ای، دانشگاه مهارت محور است.

وی ضمن بیان اینکه در سند تحول دانشگاه حوزه آمایش رشته‌ها در دستور کار قرار گرفته است افزود: این آمایش بر اساس نیاز سنجی بازار و تجزیه و تحلیل شغل در حال انجام است.

وی با تاکید بر اینکه در حال بررسی نیازها در استان ها هستیم اظهار کرد: بیش از ۲۰۰ کد رشته از دانشگاه‌ها در استان‌های مختلف حذف شده است و ۱۴رشته جدید در دستور کار شورای برنامه ریزی دانشگاه براساس نیاز سنجی‌های جدید قرار گرفته است.

خسرویان با ابراز خرسندی گفت: بحث کنوانسیون اشتغال با همکاری اتاق بازرگانی در استان‌ها و صاحبان مشاغل و صنعت گران انجام شده است که روسای دانشگاه فنی و حرفه‌ای در استان‌ها این کار گروه را برعهده دارند و همچنین در بسیاری از استان‌ها رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای عضو کار گروه اشتغال استان است و بحث جانمایی اشتغال فارغ التحصیلان را دنبال می کند.

Print Friendly, PDF & Email
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار کارو دانش
اخبار
نخستین همایش بین المللی تعالی تعاملات خانواده و مدرسه برگزار می‌شود

نخستین همایش بین المللی تعالی تعاملات خانواده و مدرسه برگزار می‌شود «نخستین همایش بین‌المللی تعالی تعاملات خانواده و مدرسه: چالش‌ها، الگوها و راهبردها» به همت وزارت آموزش و پرورش و پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش برگزار می‌شود. به گزارش دبيرخانه اين همايش؛ «همایش تعالی تعاملات خانواده و مدرسه: چالش‌ها، الگوها …

Print Friendly, PDF & Email
اخبار کارو دانش
دسته‌بندی نشده
برگزیدگان جشنواره الگوهای برتر تدریس دوره اول متوسطه

برگزیدگان جشنواره الگوهای برتر تدریس دوره اول متوسطه 🔺محور اپلیکیشن : رتبه اول گروهی: ابوالفضل قنبری و سمیه فروزش‌نیا از شهرستان‌های تهران رتبه دوم گروهی : فاطمه زلفی و مطهره غلامی از استان خراسان جنوبی رتبه سوم گروهی : مهناز فارغیان و ندا نکویی‌فر از استان کرمانشاه 🔺محور استیم : …

Print Friendly, PDF & Email
دسته‌بندی نشده
📕کتاب معلم ژاپنی به مثابه رهبر

معرفی: ✅ کتاب تجربه زیسته یکی از معلمان ژاپن می‌باشد که هدف از تألیف آن معرفی نظام آموزش‌وپرورش ژاپن، آشناساختن خواننده با فرهنگ و فضای حاکم بر فضای آموزشی مدارس ژاپن است. ✅ کتاب شامل دو بخش می‌باشد که بخش اول آن با عنوان «فعالیت‌های من به‌ عنوان یک معلم»، …

Print Friendly, PDF & Email