سنگ شکن هیدروکن

اخبار کارو دانش
دسته‌بندی نشده

نکته بسیار مهمی که پیمانکاران در زمینه خردایش سنگ باید به آن توجه داشته باشند این است که در هر مرحله از کار از چه تجهیزاتی استفاده کنند تا خردایش مصالح خروجی به ا ندازه‌های استاندارد و با کیفیت با کمترین میزان استهلاک و هزینه باشند. از آنجایی که فرآیند استخراج و خردایش سنگ‌ها پروژه زمان‌بری است و در هر مرحله شما باید از ادواتی استفاده کنید که بتوانید سنگ‌های استخراج شده را با صرف کمترین زمان و توقف در خط تولید به مصالح مورد نیاز خود تبدیل نمایید، بنابراین آشنایی با انواع دستگاه سنگ شکن اهمیت زیادی پیدا می‌کند. در این مطلب شما را با دستگاه سنگ شکن هیدروکن آشنا خواهیم کرد.

درست است که آچار‌ها جز قطعات ارزان برای سرویس کردن وسایلی همانند دستگاه‌های سنگ شکن شناخته شده‌اند ولی طراحی استاندارد آن‌ها و کیفیت مواد به کار رفته در ساخت آچار‌ها بر روی کارایی آن‌ها تأثیر می‌گذارد. متأسفانه انواع آچار تاپشل و باتمشل هیدروکن چینی در بازار وجود دارد که شما با کوچک‌ترین فشار شاهد ترک یا حتی شکستگی این ابزار خواهید بود. بنابراین در زمان خرید فقط به سراغ فروشگاه‌های معتبر همانند بیکران صنعت بروید تا انواع آچار‌های اصلی هیدروکن را از برند‌هایی معتبر و با کیفیت بالا به شما عرضه کنند.

با توجه به اینکه اسپیسر هوزینگ هیدروکن نقش پر‌کننده فضا را بر عهده دارد بنابراین باید مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار داشته باشد به همین دلیل از آلیاژ فولاد برای ساخت آن استفاده می‌گردد.

منبع : https://bikaransanat.com/

 

منبع : https://bikaransanat.com/

Print Friendly, PDF & Email
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار کارو دانش
دسته‌بندی نشده
برگزیدگان جشنواره الگوهای برتر تدریس دوره اول متوسطه

برگزیدگان جشنواره الگوهای برتر تدریس دوره اول متوسطه 🔺محور اپلیکیشن : رتبه اول گروهی: ابوالفضل قنبری و سمیه فروزش‌نیا از شهرستان‌های تهران رتبه دوم گروهی : فاطمه زلفی و مطهره غلامی از استان خراسان جنوبی رتبه سوم گروهی : مهناز فارغیان و ندا نکویی‌فر از استان کرمانشاه 🔺محور استیم : …

Print Friendly, PDF & Email
دسته‌بندی نشده
📕کتاب معلم ژاپنی به مثابه رهبر

معرفی: ✅ کتاب تجربه زیسته یکی از معلمان ژاپن می‌باشد که هدف از تألیف آن معرفی نظام آموزش‌وپرورش ژاپن، آشناساختن خواننده با فرهنگ و فضای حاکم بر فضای آموزشی مدارس ژاپن است. ✅ کتاب شامل دو بخش می‌باشد که بخش اول آن با عنوان «فعالیت‌های من به‌ عنوان یک معلم»، …

Print Friendly, PDF & Email
دسته‌بندی نشده
آموزش اتوماسیون آموزش و پرورش شهرستان های تهران

اتوماسیون آموزش و پرورش شهرستان های تهران

Print Friendly, PDF & Email