برنامه نویس ++ C

برنامه نویس ++ C
دسته‌بندی نشده

C++ یک زبان رایانه ای شی گرا است که توسط دانشمند برجسته کامپیوتر، Bjorne Stroustrop به عنوان بخشی از تکامل زبانهای خانواده C ایجاد شده است. امروزه C++ به دلیل قابل حمل بودن قابل توجه خود که به توسعه دهندگان اجازه می دهد برنامه هایی را ایجاد کنند که به راحتی در سیستم عامل های مختلف قابل اجرا باشد بسیار مورد توجه قرار می گیرد. از آنجا که ++ C هنوز…

توضیحاتی درباره شغل:

زبان ++ C یک زبان برنامه نویسی کامپیوتری می باشد که شی گرا و سطح بالاست. اما به طور کلی به آن یک زبان سطح میانی می گویند چرا که هم قابلیت های یک زبان سطح بالا را دارد و هم سطح پایین. این زبان برنامه نویسی بسیار قدرتمند است و از خانواده C محسوب میشود.

ویژگی های ++ C

در مقایسه با زبان C ویژگی های بسیار جدیدی را معرفی نموده است.

  • آرگومان پیش فرض
  • وراثت
  • توابع مجازی
  • فضاهای نام و اشاره گر ها
  • و…

++ C چه کاربردی دارد؟

با این زبان می توانید برنامه نویسی سیستم عامل، هسته و لایه های مختلف سیستم عامل (…. ios , linux , macos , windows)انجام بدهید. با سی پلاس پلاس قادر هستید به تولید نرم افزار، بازی سازی برای انواع کنسول ها و تحت وب، برنامه نویسی برای موبایل و تبلت بپردازید. این زبان برنامه نویسی در صنایع پزشکی، فضایی، خودروهای هوشمندو اینترنت اشیا نیز کاربرد دارد. با زبان سی پلاس پلاس قادر هستید که برای ربات ها برنامه نویسی انجام دهید.

چه کسانی ++ C کار می کنند؟

کلیه ی افرادی که در زمینه های تولید نرم افزار و طراحی سیستم عامل های مختلف کار می کنند از این زبان بهره می برند. هم چنین آن دسته از مهندسین که در صنعت گیم فعالیت می کنند با این زبان برای بازی های ویدیویی و تحت وب بازی سازی می کنند. و به طور کلی در صنعت کاربرد بسیاری دارد.

آینده ++ C

زبان ++ C همچون دو زبان دیگر (جاوا و سی شارپ) از زبانهای تمام نشدنی و آینده دار محسوب می شود. این زبان محبوبیت بسیاری دارد و به خاطر کاربردی که در صنعت و همچنین آینده ی تکنولوژی دارد (اینترنت اشیا و خودروهای هوشمند) همچنان مورد توجه است. بنابراین اگر قصد دارید در هریک از زمینه ها و صنایعی که گفته شد فعالیت کنید زبان سی پلاس پلاس بهترین گزینه محسوب می شود. لازم به ذکر است که یادآوری کنم زبان سی پلاس پلاس چهارمین زبان کاربردی، قدرتمند و محبوب سال 2017 در دنیا می باشد.

Print Friendly, PDF & Email
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویزیتور
دسته‌بندی نشده
بسته کمک آموزشی ویژه هنرآموزان، سرپرستان کارگاه رشته های کامپیوتر شاخه های فنی، حرفه ای و کاردانش

بسته کمک آموزشی ویژه هنرآموزان، سرپرستان کارگاه رشته های کامپیوتر شاخه های فنی، حرفه ای و کاردانش – ویرایش سوم سال تحصیلی 1403-1402 (نسخه 23 شهریور 1402)

Print Friendly, PDF & Email
دانلود کتاب اتوماسیون اداری رشته کارو دانش این کتاب با عنوان نرم افزار اداری تکمیلی یا اتوماسیون اداری تدریس میشود
دسته‌بندی نشده
دانلود کتاب اتوماسیون اداری رشته کارو دانش

دانلود کتاب اتوماسیون اداری رشته کارو دانش
این کتاب با عنوان نرم افزار اداری تکمیلی یا اتوماسیون اداری تدریس میشود

Print Friendly, PDF & Email
دسته‌بندی نشده
ضرورت ایجاد علاقه به رشته‌های هنرستانی و کاردانش

ضرورت ایجاد علاقه به رشته‌های هنرستانی و کاردانش

Print Friendly, PDF & Email