توسعه دهنده انگولار
آموزش دروس
انگولار، نام فریمورک محبوبی است که تحت جاوا اسکریپت در حال فعالیت است و بیشتر در حوزه وب کاربرد دارد. این فریمورک، بر اساس JS و یا جاوا اسکریپت بنا شده است. AngularJS یک فریم ورک محصول شرکت Google است که ساخت اپلیکیشن های تک صفحه مانند Gamil را برای ما ممکن می سازد. در حال حاضر سرویس “بام” بانک ملی ایران و چندین سایت پربازدید ایرانی از این…
توضیحاتی درباره شغل:

Angular یک چارچوب منبع باز برای توسعه برنامه های سمت کاربر پویا است. انگولار یک چارچوب بسیار پایدار است زیرا توسط غول فناوری گوگل به خوبی حفظ می شود. این پایه پایدار به نوبه خود به تداوم برنامه توسعه یافته شما کمک می کند.

علاوه بر این، چارچوب Angular مجموعه ای از دستورالعمل ها، ساختار و ابزارها را در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد تا برنامه هایی با عملکرد بسیار خوب را به روشی بسیار کارآمد توسعه دهند.

 Angular به عنوان یک پلتفرم شامل موارد زیر است:

  • چارچوبی مبتنی بر مولفه ها برای ساخت برنامه های وب مقیاس پذیر
  • مجموعه ای از کتابخانه های کاملاً یکپارچه که طیف گسترده ای از ویژگی ها را شامل می شود، از جمله مسیریابی، مدیریت فرم ها، ارتباط سرویس دهنده و سرور و موارد دیگر
  • مجموعه ای از ابزارهای توسعه دهنده برای کمک به شما در توسعه، ساخت، آزمایش و به روزرسانی کد شما

با استفاده از Angular، شما از یک پلتفرم استفاده می کنید که می تواند از پروژه های تک توسعه دهنده تا برنامه های سطح سازمانی مقیاس بندی کند. Angular برای سهولت در به روزرسانی طراحی شده است، بنابراین می توانید با حداقل تلاش از جدیدترین پیشرفت ها استفاده کنید. از همه بهتر، اکوسیستم Angular از یک گروه متنوع متشکل از بیش از 1.7 میلیون توسعه دهنده، نویسنده، کتابخانه و سازندگان محتوا تشکیل شده است.

عمدتا Angular برای چه استفاده می شود؟

AngularJS یک چارچوب ساختاری برای برنامه های وب پویا است. به شما امکان می دهد از HTML به عنوان زبان الگوی خود استفاده کنید و به شما امکان می دهد نحو HTML را گسترش دهید تا اجزای برنامه خود را به طور واضح و مختصر بیان کنید. اتصال داده ها و تزریق وابستگی  AngularJS بسیاری از کدهایی که در غیر این صورت مجبور به نوشتن هستید را از بین می برد.

Print Friendly, PDF & Email
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش دروس
کتاب درسی ایلستریتورAdobe-Illustrator-Taturial

http://chap.sch.ir/sites/default/files/lbooks/93-94/351/C612-22.pdf طراحی لوگو با ایلوستریتور چیست؟ لوگو تصویری گویا برای برقراری ارتباط یک برند با مخاطب است و از متن، رنگ، شکل و ترسیمات تشکیل شده است. لوگو را می‌توان در برنامه‌های گرافیکی مختلف طراحی کرد، از جمله ایلوستریتور که یک برنامه حرفه‌ای برای ترسیم و طراحی گرافیکی است. طراحی …

Print Friendly, PDF & Email
ویزیتور
دسته‌بندی نشده
بسته کمک آموزشی ویژه هنرآموزان، سرپرستان کارگاه رشته های کامپیوتر شاخه های فنی، حرفه ای و کاردانش

بسته کمک آموزشی ویژه هنرآموزان، سرپرستان کارگاه رشته های کامپیوتر شاخه های فنی، حرفه ای و کاردانش – ویرایش سوم سال تحصیلی 1403-1402 (نسخه 23 شهریور 1402)

Print Friendly, PDF & Email
آموزش دروس
دانلود جزوات درسی برای آموزش از راه دور

دانلود جزوات درسی برای آموزش از راه دور

Print Friendly, PDF & Email