رشته نصب و سرویس آسانسور
آموزش دروس

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور گفت: بر اساس نیاز سنجی‌های انجام شده ۱۴ رشته جدید در دستور کار شورای برنامه‌ریزی دانشگاه سمنان قرار گرفته است.

 

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری دانشجو، عرفان خسرویان رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشوربیان کرد: دانشگاه فنی و حرفه‌ای، دانشگاه مهارت محور است.

وی ضمن بیان اینکه در سند تحول دانشگاه حوزه آمایش رشته‌ها در دستور کار قرار گرفته است افزود: این آمایش بر اساس نیاز سنجی بازار و تجزیه و تحلیل شغل در حال انجام است.

وی با تاکید بر اینکه در حال بررسی نیازها در استان ها هستیم اظهار کرد: بیش از ۲۰۰ کد رشته از دانشگاه‌ها در استان‌های مختلف حذف شده است و ۱۴رشته جدید در دستور کار شورای برنامه ریزی دانشگاه براساس نیاز سنجی‌های جدید قرار گرفته است.

خسرویان با ابراز خرسندی گفت: بحث کنوانسیون اشتغال با همکاری اتاق بازرگانی در استان‌ها و صاحبان مشاغل و صنعت گران انجام شده است که روسای دانشگاه فنی و حرفه‌ای در استان‌ها این کار گروه را برعهده دارند و همچنین در بسیاری از استان‌ها رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای عضو کار گروه اشتغال استان است و بحث جانمایی اشتغال فارغ التحصیلان را دنبال می کند.

Print Friendly, PDF & Email
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش دروس
کتاب درسی ایلستریتورAdobe-Illustrator-Taturial

http://chap.sch.ir/sites/default/files/lbooks/93-94/351/C612-22.pdf طراحی لوگو با ایلوستریتور چیست؟ لوگو تصویری گویا برای برقراری ارتباط یک برند با مخاطب است و از متن، رنگ، شکل و ترسیمات تشکیل شده است. لوگو را می‌توان در برنامه‌های گرافیکی مختلف طراحی کرد، از جمله ایلوستریتور که یک برنامه حرفه‌ای برای ترسیم و طراحی گرافیکی است. طراحی …

Print Friendly, PDF & Email
ویزیتور
دسته‌بندی نشده
بسته کمک آموزشی ویژه هنرآموزان، سرپرستان کارگاه رشته های کامپیوتر شاخه های فنی، حرفه ای و کاردانش

بسته کمک آموزشی ویژه هنرآموزان، سرپرستان کارگاه رشته های کامپیوتر شاخه های فنی، حرفه ای و کاردانش – ویرایش سوم سال تحصیلی 1403-1402 (نسخه 23 شهریور 1402)

Print Friendly, PDF & Email
آموزش دروس
دانلود جزوات درسی برای آموزش از راه دور

دانلود جزوات درسی برای آموزش از راه دور

Print Friendly, PDF & Email