معرفی رشته ی گل و گیاه زینتی و اینده ی شغلی ان
آموزش دروس

۱۴ رشته جدید در دانشگاه فنی و حرفه‌ای راه‌اندازی می‌شود

عرفان خسرویان، رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای در حاشیه سفر به سمنان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس استان سمنان اظهار کرد: دانشگاه فنی و حرفه‌ای، دانشگاهی مهارت‌محور است که باید همواره تقویت شود.

وی ضمن بیان اینکه آمایش رشته‌ها در سند تحول دانشگاه فنی و حرفه‌ای در دستور کار قرار گرفته است، افزود: این آمایش بر اساس نیازسنجی بازار و تجزیه و تحلیل فرصت‌های شغلی در حال انجام است.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای با تأکید بر اینکه هم‌اکنون در حال بررسی نیازها در استان‌ها هستیم، اظهار کرد: بیش از ۲۰۰ کد رشته از دانشگاه‌ها در استان‌های مختلف حذف شده و ۱۴ رشته جدید در دستور کار شورای برنامه‌ریزی دانشگاه بر اساس نیازسنجی‌های جدید قرار گرفته است.

خسرویان گفت: بحث کنوانسیون اشتغال با همکاری اتاق بازرگانی در استان‌ها و صاحبان مشاغل و صنعتگران اجرایی شده است و رؤسای دانشگاه فنی و حرفه‌ای در استان‌ها، مسؤولیت این کارگروه را برعهده دارند.

وی بیان کرد: همچنین در بسیاری از استان‌ها، رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای عضو کارگروه اشتغال استان شده است و بحث جانمایی اشتغال فارغ‌التحصیلان را دنبال می‌کند.

Print Friendly, PDF & Email
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش دروس
کتاب درسی ایلستریتورAdobe-Illustrator-Taturial

http://chap.sch.ir/sites/default/files/lbooks/93-94/351/C612-22.pdf طراحی لوگو با ایلوستریتور چیست؟ لوگو تصویری گویا برای برقراری ارتباط یک برند با مخاطب است و از متن، رنگ، شکل و ترسیمات تشکیل شده است. لوگو را می‌توان در برنامه‌های گرافیکی مختلف طراحی کرد، از جمله ایلوستریتور که یک برنامه حرفه‌ای برای ترسیم و طراحی گرافیکی است. طراحی …

Print Friendly, PDF & Email
ویزیتور
دسته‌بندی نشده
بسته کمک آموزشی ویژه هنرآموزان، سرپرستان کارگاه رشته های کامپیوتر شاخه های فنی، حرفه ای و کاردانش

بسته کمک آموزشی ویژه هنرآموزان، سرپرستان کارگاه رشته های کامپیوتر شاخه های فنی، حرفه ای و کاردانش – ویرایش سوم سال تحصیلی 1403-1402 (نسخه 23 شهریور 1402)

Print Friendly, PDF & Email
آموزش دروس
دانلود جزوات درسی برای آموزش از راه دور

دانلود جزوات درسی برای آموزش از راه دور

Print Friendly, PDF & Email